A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oni czytaja bez zeozumienia i pisza potem glupoty
Kierowca, który zbliża się pojazdem do oznakowanego przystanku autobusowego w terenie zabudowanym, jest zobowiązany zmniejszyć prędkość. W razie potrzeby powinien się zatrzymać, aby umożliwić kierującemu autobusem włączenie się do ruchu. Art. 18 ust. 1 ustawy z 20 czerwca 1997 r. ? Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2012 r. poz 1137 z późn. zm.)
nie mam zamiaru wpuszczać kocmołucha z chmurą trujących spalin i jechać za smrodem tocząc się 30km/h wdychając przy tym rakotwórcze, czarne, śmierdzące spaliny
Autobus jechał ulicą Piłsudskiego. Osobowa skoda ul. Dąbka w kierunku Zawada. Autobus walnął aż przepchnął Skodę poza drugie pasy w kierunku ul. Robotniczej, czyli walnął z impetem mali nie przekoziołkowała. Czyli jechał z dużą prędkością. Niestety nie wiem jakie były światła w tym momencie. Ale jest monitoring. Tylko po co ten monitoring skoro po przejrzeniu napisano "prawdopodobnie". Co znaczy prawdopodobnie? Kamera,( lub kamery )zarejestrowała "tak"i nie nic "prawdopodobnie". To tak jakby powiedzieć może było tak, a może było tak. Zobaczymy co będzie korzystniejsze i dla kogo. A jeśli w autobusie kto ucierpiał, niech to zgłosić policji, dyrekcji autobusa, przebada się. Znam przypadek gdzie uczestnik zdarzenia otrzymał rete dożywotnio. Współczuję obu Paniom. Jest to nie miłe dla obu.
@Babsko - Nie tylko są w cukierni, ale też trafiają się też za kierownicą
moze ta 36latka to jakas fajna fizka co w czasie jazdy malowala oczka albo sztuczne usta, bo to najwazniejsze. a ze bylo czerwono - trudno tym razem sie nie udalo
@Paweł2019 - Bzdura! Autobus wyjeżdżający z zatoki z włączonym kierunkowskazem nie ma pierwszeństwa. Znajdź mi przepis prawny w kodeksie drogowym, konkretny numer artykułu. Jest tylko wspomniane że kierowca pojazdu osobowego powinien powtarzam "powinien" umożliwić włączenie się do ruchu. Jedynie pierwszeństwo ma autobus oznaczony do przewozu dzieci odpowiednio oznaczony i też w tylko w pewnych warunkach. Oddaj prawo jazdy i się dokształć za nim kogoś zabijesz.
O Matko bosko! A co to sie stanęło !!! ? Nie będę brzydko mówił.
Pamiętaj instruktorze , że dojeżdża jąc do wysepki autobusowej powinieneś zmniejszyć prędkość i umożliwić autobusowi włączenie sie do ruchu !
@jarrow - Jarrow - jest coś takiego jak kultura jazdy i tutaj zaleca się umożliwienie autobusom miejskim wyjazd z zatoki przystankowej. A kultura to więcej niż przepis, bo to ułatwia wiele spraw. Kierowcy powinni pamiętać, że srodkami komunikacji jedzie więcej osób niż w osobówce. Więc drogi jarrow nie gadaj mi tu o przepisach, bo tak prawdę mówiąc kierowcy ich też nie respektują.