UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@AudiDriver - Poczytaj przepisy, za niewypuszczenie autobusu z zatoczki jest 200 zł mandatu i 6 punktów karnych. Taki mądry, a nie doczytałeś.
złodziej
@AudiDriver - Poczytaj przepisy, za niewypuszczenie autobusu z zatoczki jest 200 zł mandatu i 6 punktów karnych. Taki mądry, a nie doczytałeś.
złodziej