UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@AudiDriver - Poczytaj przepisy, za niewypuszczenie autobusu z zatoczki jest 200 zł mandatu i 6 punktów karnych. Taki mądry, a nie doczytałeś.

złodziej

Anuluj