UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dosc PO i tych chłopków z PSL bo i bez nich wiochą daje ! Dulkiewicz idzie przynajmniej z duchem czasu bo wzięła medialnego rzecznika bo to jej wizerunek i o to chodzi!
Dosc PO i tych chłopków z PSL bo i bez nich wiochą daje ! Dulkiewicz idzie przynajmniej z duchem czasu bo wzięła medialnego rzecznika bo to jej wizerunek i o to chodzi!