UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dosc PO i tych chłopków z PSL bo i bez nich wiochą daje ! Dulkiewicz idzie przynajmniej z duchem czasu bo wzięła medialnego rzecznika bo to jej wizerunek i o to chodzi!


Anuluj