UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niektórzy lepiej i bezpieczniej czują się otaczając się brzydotą i karykaturą bo wtedy mogą się wyróżniać natomiast w otoczeniu piękna i wysokiej kultury i inteligencji giną w cieniu, taki tu kult ciemnoty i brzydoty, wystarczy popatrzeć na polityków z Trojmiasta i innych rozwiniętych miast