UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niektórzy lepiej i bezpieczniej czują się otaczając się brzydotą i karykaturą bo wtedy mogą się wyróżniać natomiast w otoczeniu piękna i wysokiej kultury i inteligencji giną w cieniu, taki tu kult ciemnoty i brzydoty, wystarczy popatrzeć na polityków z Trojmiasta i innych rozwiniętych miast