UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wow. .. .. nasz senator Juras Ś. ma na palcu lewej ręki zajefajny sygnecior, czyżby rodowy???? Jak ja jestem dumny z naszego senaciora, najprzystojniejszego i nieskazitelnie najlepiej ubranego (ach te marynary, głęboko schowane mankiety koszul tudzież odjazdowe pantofelki) elbląskiego działacza POKO!

pankracy,stróżtacy

Anuluj