Wybrany wątek opinii

@hamulcowy - A co na to Gienek?
góralniskopienny (2019.07.01)
Ja oczywiście popieram tą inicjatywę. A słyszałeś góral, że w Holandii mają nawet ok 90-100 metrowe barki do przewozu LNG?
Gienek (2019.07.01)
Powrót do komentarzy