UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niektórzy lepiej i bezpieczniej czują się otaczając się brzydotą i karykaturą bo wtedy mogą się wyróżniać natomiast w otoczeniu piękna i wysokiej kultury i inteligencji giną w cieniu, taki tu kult ciemnoty i brzydoty, wystarczy popatrzeć na polityków z Trojmiasta i innych rozwiniętych miast