UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozwój Wisły jest tak samo potrzebny Elbląg owi jak rozwój kolei, dróg, firm, energetyki, melioracji, oczyszczalni itd. Dużo sympozjum można zrobić


Anuluj