UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozwój Wisły jest tak samo potrzebny Elbląg owi jak rozwój kolei, dróg, firm, energetyki, melioracji, oczyszczalni itd. Dużo sympozjum można zrobić
Rozwój Wisły jest tak samo potrzebny Elbląg owi jak rozwój kolei, dróg, firm, energetyki, melioracji, oczyszczalni itd. Dużo sympozjum można zrobić