UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja oczywiście popieram tą inicjatywę. A słyszałeś góral, że w Holandii mają nawet ok 90-100 metrowe barki do przewozu LNG?
Gienek
Ja oczywiście popieram tą inicjatywę. A słyszałeś góral, że w Holandii mają nawet ok 90-100 metrowe barki do przewozu LNG?
Gienek