UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja oczywiście popieram tą inicjatywę. A słyszałeś góral, że w Holandii mają nawet ok 90-100 metrowe barki do przewozu LNG?

Gienek

Anuluj