A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dwa lata do emerytury miał.
Pierwsze 4 minuty są najważniejsze, mozna resuscytować bez wdechów(najnowsze standardy) ale to niestety nic nie daje. Trzeba wykonywac te dwa wdechy. Wiadomo ze osoba obca może byc chora dlatego zachęcam do zakupu "bryloczków" w których jest maska z zaworkiem "CPR mask", jest to bardzo małe, bardzo tanie, można kupic wszędzie wpisując np w google. Pozdrawiam
@złodziej - Kilkanaście lat temu niewiele aut miało klimatyzacje i jakoś ludzie żyli, teraz wszystko źle a prawda jest taka że co niektórym się we łbach poj. .. ło i szukają ''dziury w całym'' wypadki były, są i niestety będą. .. takie życie.
Tak nie było klimatyzacji, ale nie było też takich dużych upałów jak dzisiaj. Poza tym racja wypadki są były i będą.
Świec Panie nad jego duszą. A swoją drogą możliwe że barierki komuś z przeciwka życie uratowały
Od trzech lat aurobisami moge jezdzic na PESEl za darmo,jechalem tylko dwa razy,po miescie zima ,lato poruszam sie rowerem,twierdze ,ze to najlepszy sposob poruszania sie po miescie DLA facets.Garbusiarz cyklista.
Za czasów PO-PSL miałby 4 lata do emerytury
ZUS zaciera ręce.
@., - " Za czasów PO-PSL miałby 4 lata do emerytury" Za PIS już nie żyje. Was powinni zamykać, za te durne wpisy.
@., - "Za czasów PO-PSL miałby 4 lata do emerytury" - Błysnąłeś PISowcu. Uszanuj zmarłego!