UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@., - " Za czasów PO-PSL miałby 4 lata do emerytury" Za PIS już nie żyje. Was powinni zamykać, za te durne wpisy.
@., - " Za czasów PO-PSL miałby 4 lata do emerytury" Za PIS już nie żyje. Was powinni zamykać, za te durne wpisy.