Wybrany wątek opinii

W elbląskiej komunikacji jak w piekarniku, nikogo to nie obchodzi aż któryś kierowca zasłabnie i dojdzie do wypadku.
złodziej (2019.06.26)
Mało jakiego pracodawcę interesuja warunki pracy swoich pracowników. Ty masz robić nie ważne czy mróz, upał deszcz i śnieg. Jemu ma się tylko zgadzać hajs. Tak niestety jest, przykre ale prawdziwe. Szkoda chłopa
Wkwk (2019.06.26)
@złodziej - Kilkanaście lat temu niewiele aut miało klimatyzacje i jakoś ludzie żyli, teraz wszystko źle a prawda jest taka że co niektórym się we łbach poj. .. ło i szukają ''dziury w całym'' wypadki były, są i niestety będą. .. takie życie.
(2019.06.26)
Powrót do komentarzy