Wybrany wątek opinii
Dwa lata do emerytury miał.
Do moderacji
Odpowiedz
20
0
Za czasów PO-PSL miałby 4 lata do emerytury
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
ZUS zaciera ręce.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@., - " Za czasów PO-PSL miałby 4 lata do emerytury" Za PIS już nie żyje. Was powinni zamykać, za te durne wpisy.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@., - "Za czasów PO-PSL miałby 4 lata do emerytury" - Błysnąłeś PISowcu. Uszanuj zmarłego!
Do moderacji
Odpowiedz
4
1