Wybrany wątek opinii

Dwa lata do emerytury miał.
(2019.06.26)
Za czasów PO-PSL miałby 4 lata do emerytury
., (2019.06.27)
ZUS zaciera ręce.
Alojz (2019.06.27)
@., - " Za czasów PO-PSL miałby 4 lata do emerytury" Za PIS już nie żyje. Was powinni zamykać, za te durne wpisy.
(2019.06.27)
@., - "Za czasów PO-PSL miałby 4 lata do emerytury" - Błysnąłeś PISowcu. Uszanuj zmarłego!
(2019.06.27)
Powrót do komentarzy