24
26.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Alo - uwaga typowego elblonga
(2019.06.27)
Alo się wyspowiada i ma reset, może szkalować od nowa.
(2019.06.27)
Są osoby które uważają że za kierownicą się odpoczywa, że kierowca nic nie robi.
(2019.06.27)

info

0  
  0
@resuscytowany - Te 2 wdechy praktycznie nic nie dają, chyba że przyczyna jest związana z układem oddechowym (tonięcie, zakrztuszenie). Zawartość o2 w wydychanym powietrzu jest tak mała, że nie ma żadnego to znaczenia. Wdmuchnięcie powietrza może jedynie pomóc udrożnić drogi oddechowe, w wyżej wymienionych przypadkach. Normalnie można spokojnie pominąć wdechy. Problemem jest wykonywanie ucisków, gdyż wiele osób nie wie jak je poprawnie wykonać, robi za wolno, za płytko, bez relaksacji. Nie jest to takie proste jak sie wydaje i na prawde wymaga praktyki.
(2019.06.27)