Tragedia na S7. Nie żyje kierowca dostawczego auta

24
26.06.2019
Tragedia na S7. Nie żyje kierowca dostawczego auta
(fot. Michał Skroboszewski)
Dzisiaj przed godz. 16 na trasie S7 na wysokości Bogaczewa w kierunku Pasłęka doszło do tragicznego wypadku. Samochód dostawczy uderzył w barierki, 63-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. "Siódemka" jest przejezdna w tym miejscu, ale tylko jednym pas. Kierowcy tędy przejeżdżający powinni zachować szczególną ostrożność. Utrudnienia mogą potrwać do godzin wieczornych. Zobacz zdjęcia.
Jak dowiedzieliśmy się od policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 63-letni mężczyzna kierujący dostawczym mercedesem z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w barierki energochłonne. Policjanci podejrzewają, że mężczyzna mógł zasłabnąć ze względu na upał.
   Świadkowie zdarzenia wyciągnęli z auta nieprzytomnego kierowcę i podjęli jego reanimację. Na miejsce wezwano pogotowie, straż pożarną oraz policję. Ratownicy medyczni kontynuowali reanimację przez ponad godzinę, niestety bez powodzenia. 63-latek zmarł.
   Policjanci zabezpieczają ślady i badają okoliczności wypadku, wezwano także prokuratora. Na czas prac służb zablokowano jeden pas ruchu w kierunku Warszawy, utrudnienia mogą potrwać do godzin wieczornych.
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kierowca był reanimowany przez świadków zdarzenia
Przejezdny (2019.06.26)

info

20  
  0
mo. .. może jezdnia jest zbyt wąska? Powinno być po jeszcze jednym pasie ruchu. Ostatnio jakiemuś motocykliście też zabrakło jezdni. .. :(
Oj (2019.06.26)

info

4  
  62
Ciekawe czy klimatyzacja była sprawna? W taki upał siedzieć za kierownicą przez kilka godzin
fddf (2019.06.26)

info

31  
  0
Ciężki chleb dla kierowców zawodowych w szczególności przy takich temperaturach i do tego bez klimatyzacji.
(2019.06.26)

info

51  
  2
Parawan rozłożony....
Mazurek 1 (2019.06.26)

info

2  
  1
W elbląskiej komunikacji jak w piekarniku, nikogo to nie obchodzi aż któryś kierowca zasłabnie i dojdzie do wypadku.
złodziej (2019.06.26)
Mało jakiego pracodawcę interesuja warunki pracy swoich pracowników. Ty masz robić nie ważne czy mróz, upał deszcz i śnieg. Jemu ma się tylko zgadzać hajs. Tak niestety jest, przykre ale prawdziwe. Szkoda chłopa
Wkwk (2019.06.26)
W autobusach to nie są kierowcy tylko muly pasiaste
Alo (2019.06.26)
@Alo - czy określenie "muły pasiaste" to wyraz współczucia, czy wyraz niesłychanego chamstwa i prostactwa? a może chrześcijańskiego miłosierdzia? Proszę o wyjaśnienie.
(2019.06.26)
Większego mula od Ciebie to świat nie widział bo gdyby nie oni byś dalej chodził wszędzie z buta życiowy przegrywie. Boże co osiol
Bravo (2019.06.26)