UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pierwsze 4 minuty są najważniejsze, mozna resuscytować bez wdechów(najnowsze standardy) ale to niestety nic nie daje. Trzeba wykonywac te dwa wdechy. Wiadomo ze osoba obca może byc chora dlatego zachęcam do zakupu "bryloczków" w których jest maska z zaworkiem "CPR mask", jest to bardzo małe, bardzo tanie, można kupic wszędzie wpisując np w google. Pozdrawiam
resuscytowany