UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od trzech lat aurobisami moge jezdzic na PESEl za darmo,jechalem tylko dwa razy,po miescie zima ,lato poruszam sie rowerem,twierdze ,ze to najlepszy sposob poruszania sie po miescie DLA facets.Garbusiarz cyklista.
Zbyszek 1