UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@złodziej - Kilkanaście lat temu niewiele aut miało klimatyzacje i jakoś ludzie żyli, teraz wszystko źle a prawda jest taka że co niektórym się we łbach poj. .. ło i szukają ''dziury w całym'' wypadki były, są i niestety będą. .. takie życie.