UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trudno te dywagacje nazwać Felietonem. To raczej kąśliwe uwagi człowieka odsuniętego od wygodnego stołeczka. Tylko tyle.
Trudno te dywagacje nazwać Felietonem. To raczej kąśliwe uwagi człowieka odsuniętego od wygodnego stołeczka. Tylko tyle.