UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się z opinią. Ale co gorsza będą to "felietony" osoby o poglądach tzw. opozycji. Osoby o ugruntowanych poglądach niezbyt obiektywnej. Ale jaki portfel tacy felietonisci.


Anuluj