UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadzam się z opinią. Ale co gorsza będą to "felietony" osoby o poglądach tzw. opozycji. Osoby o ugruntowanych poglądach niezbyt obiektywnej. Ale jaki portfel tacy felietonisci.
Zgadzam się z opinią. Ale co gorsza będą to "felietony" osoby o poglądach tzw. opozycji. Osoby o ugruntowanych poglądach niezbyt obiektywnej. Ale jaki portfel tacy felietonisci.