UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chlop nie robi dobrej roboty tylko bez glowy wydaje pieniadze publiczne. Przy tym jest zakomplesionym msciwym czlowieczkiem i nie widzi dalej niz za swoje male , zanieczyszczone podworko. Wybory to garstka ludzi w skali calego miasta i nie miala na kogo glosowac.