UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chlop nie robi dobrej roboty tylko bez glowy wydaje pieniadze publiczne. Przy tym jest zakomplesionym msciwym czlowieczkiem i nie widzi dalej niz za swoje male , zanieczyszczone podworko. Wybory to garstka ludzi w skali calego miasta i nie miala na kogo glosowac.


Anuluj