UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale tu nie ma opinii a tym bardziej wlasnych pogladow . Tu sa wazne pytania na ktore pan prezydent powinien odpowiedziec. Oczywiscie nie odpowie on sam chce lopatka machać.


Anuluj