UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowaczyk to małe piwo,do tego co wyrabia Słupnik z tą swoją patologiczną ekipą, tylko oni dalej nie wierzą że wylecą z kretesem.


Anuluj