UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahahahaha i dalej glupoty, ,Nie miala na kogo glosowac. .. mala garstka. .. w skali miasta" i co jeszcze. .. ????? 72% W. Wroblewski 28% Jerzy Wilk. Kogo chcecie obrazac mieszkancow miasta????? O rety dalej piszcie te glupoty.