A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Człowiek czyta komentarze i zastanawia się czy był na tej samej imprezie.
Jak dla mnie, narzekają ci co walczyli o stołki w UM a ich nie dostali.
Narzekają ci co nie chronili imprezy a są miejscowi i uważają, że skoro są miejscowi to jest to wystarczający argument by obsługiwać tę imprezę.
Narzekają, narzekają, narzekają a ludzie którzy byli na imprezie, po prostu dobrze sie bawili. Każdy znalazł cos dla siebie.
Taka jest prawda.
W u m o stolki sie nie walczy bo to nie korpo, je sie dostaje za wiernosc i przynaleznosc, a i kasa marna i robota nudna dla zwyklych gryzipiorkow po administracji bez pomyslu więc koleś nie pij do ludu i nie rozsmieszaj filozoficznymi wywodami a impra na poziomie co i miasto wiec nikt nie wymaga
W górze zawsze silniejszy wiatr wieje i moze zdmuchnać ze stołka więc lepiej stabilniej i mądrzej trzymac się dołu
Bylem z ciekawosci w niedziele. spaceruje sobie pelno turystow interes sie kreci. Mijam laweczki nieopodal katedry zajadajac loda i widze kobiete w wieku 50 grzebie w smietniku wywala jakies jedzenie nieuczesana zaniedbana. rzuca to jedzenie psu. Marny to widok, ala po owocach ich poznacie, to taka wisienka na torcie. .. .Mozna sie stoczyc ? mozna. Duzo nie trzeba a w Elblagu troche tego lazi po miescie, sami turysci
@Z i e l a r z - chciałbyś prymitywne disco srollo
dlaczego młode pokolenie Elbląga jest takie prymitywne muzycznie
ochrona do bani to znaczy że lipe robili macali kobiety nie pozwalali wejsć z napojem woda wogóle to skąd była ta ochrona na placu cyrkowa ja byłam przy ratuszu na koncercie wyrostka super koncert ochrona też była ale chyba mniejscowa bo całkiem inni ludzie młodzi i wogóle pomocni wielkie dzięki
Co masz do emerytów.
Normalnie nóż się w kieszeni otwiera jak się czyta te wypociny maruderów. Malkontenci- won z Elbląga, wam nikt nigdy nie dogodzi! Jedźcie narzekać gdzie indziej!
Napisałem koncert a nie wiejską potancowke