44
23.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja proszę o więcej z udziałem naszej EOK. Brawo
(2019.06.24)

info

4  
  0
Klasa wykonawców jest oczywista. Impreza chyba udana. Tylko jakoś widać iż się starzejemy. Tak nie wiele mamy w Elblągu fajnych rzeczy i imprez. Ukłony dla Pani Bożeny. Pozdrawiam także, ,wszystkie Wyrostki, ,oraz młodych ludzi z Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. No i chyba wszyscy docenili maestrię Wyrostka grającego Wiwaldiego. .. ..
klmn (2019.06.24)

info

5  
  0
Jaka norma? Kto ją ustalił? Jakiś komunista? Wolność to właśnie to, że robisz co chcesz jak ci się podoba to masz kuca, jak nie to nie, jak chcesz to możesz sobie włosy w paski pofarbować jak Denis Rodman i nic nikomu do tego. A co do tego ma Polański? Poza tym moda się powtarza, te wszystkie wg niektórych udziwnione fryzury to tradycyjne fryzury z dawnych czasów. A Ty opowiadasz jakieś głupoty, że jak ktoś ma długie włosy to już ,,pedryl". A kto Ci powiedział, że nie wypada nosić, już Ci mówiłem, że kuce i długie włosy to nosili faceci i to wojownicy, to tylko powrót do dawnych zwyczajów.
Zen (2019.06.25)
Co za tępak>
(2019.06.25)