Wybrany wątek opinii
Dni emerytów a nie dni Elbląga Takie granie dla emerytów to powinno być co tydzień Jest galeria el był amfiteatr jest stadion na krakusa Zamiast zrobić jeden konkretny koncert to takie rozmienianie sie na drobne
Do moderacji
Odpowiedz
5
18
@Z i e l a r z - chciałbyś prymitywne disco srollo
Do moderacji
Odpowiedz
1
0