UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bylem z ciekawosci w niedziele. spaceruje sobie pelno turystow interes sie kreci. Mijam laweczki nieopodal katedry zajadajac loda i widze kobiete w wieku 50 grzebie w smietniku wywala jakies jedzenie nieuczesana zaniedbana. rzuca to jedzenie psu. Marny to widok, ala po owocach ich poznacie, to taka wisienka na torcie. .. .Mozna sie stoczyc ? mozna. Duzo nie trzeba a w Elblagu troche tego lazi po miescie, sami turysci