44
23.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Skrzypek = wirtuoz !!! Szkoda że jest tylko akompaniatorem :(
Skrzypce (2019.06.24)

info

8  
  3
Wiekszej wiochy nie widziałem. Dni pawulonów zakończone. Ufg
DonPierro (2019.06.24)
Znakomity wieczor! Dumni jestesmy z nasze Orkiestry ...jak ona brzmi..jak wygląda! Muzyka jakiej mozna sluchac odziennie. Dziękujemy
(2019.06.24)

info

14  
  3
A to takie proste aby ją zobaczyć w całej okazałości. Wystarczy na chwilę stanąć przed lustrem
Musiałem to napisać (2019.06.24)
No patrz jakos staje i nie widze... I co ty na to mistrzu riposty?
DonPierro (2019.06.24)
@Zen - zyjemy dzisiaj a nie w dawnych czasach, norma jest chodzenie bez kucy, dzisiaj kuc jutro vagina i program w stylu chce byc piekna, wolnosc dzisiaj polega na tym ze cie stac ja kupic a nie na tym ze sobie robisz co chcesz, Polanskiemu powiedz ze jest wolny i niech jedzie do USA, zlego slowa nie mozna powiedziec na pedryli bo tak nie wypada. Nie wypada nosic kucy jak baba, plcie sa dwie a to swiadczy o byciu pomiedzy ala transwwestyta. Niech sobie nosi tego kuca przynajmniej bedzie wiadomo ze diabel sie nim interesuje, a jak juz zel nosi i czarne klipsy to. .. .. pozamiatane
(2019.06.24)
Super koncert brawo organizatorzy w końcu ochrona miejscowa bardzo pomocni super mogłam czuć się bezpieczniej ciekawe jaką to firma aby podziękować na placu Cyrkowym jak byłam masakra ochrona do bani chyba nie z Elbląga szok szok przy katedrze i klimat był super
Barbi (2019.06.24)
To prawda! Trzeci dzien ,pelna kultura i koncert wspaaaanialy.
(2019.06.24)

info

5  
  2
dni Elbląga strasznie okrojone, inne lata to dużo łodzi motorowych z Kalingradu i z Polski to masa bazarów na starym mieście, a ten rok widać urzędnicy zawiedli, albo się wypalili i trzeba ich zmienić na bardziej energicznych
karol57 (2019.06.24)

info

4  
  3
Co znaczy ochrona do bani ?
(2019.06.24)