UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Człowiek czyta komentarze i zastanawia się czy był na tej samej imprezie. Jak dla mnie, narzekają ci co walczyli o stołki w UM a ich nie dostali. Narzekają ci co nie chronili imprezy a są miejscowi i uważają, że skoro są miejscowi to jest to wystarczający argument by obsługiwać tę imprezę. Narzekają, narzekają, narzekają a ludzie którzy byli na imprezie, po prostu dobrze sie bawili. Każdy znalazł cos dla siebie. Taka jest prawda.