UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Normalnie nóż się w kieszeni otwiera jak się czyta te wypociny maruderów. Malkontenci- won z Elbląga, wam nikt nigdy nie dogodzi! Jedźcie narzekać gdzie indziej!


Anuluj