UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Normalnie nóż się w kieszeni otwiera jak się czyta te wypociny maruderów. Malkontenci- won z Elbląga, wam nikt nigdy nie dogodzi! Jedźcie narzekać gdzie indziej!
Normalnie nóż się w kieszeni otwiera jak się czyta te wypociny maruderów. Malkontenci- won z Elbląga, wam nikt nigdy nie dogodzi! Jedźcie narzekać gdzie indziej!