UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W górze zawsze silniejszy wiatr wieje i moze zdmuchnać ze stołka więc lepiej stabilniej i mądrzej trzymac się dołu
W górze zawsze silniejszy wiatr wieje i moze zdmuchnać ze stołka więc lepiej stabilniej i mądrzej trzymac się dołu