UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W u m o stolki sie nie walczy bo to nie korpo, je sie dostaje za wiernosc i przynaleznosc, a i kasa marna i robota nudna dla zwyklych gryzipiorkow po administracji bez pomyslu więc koleś nie pij do ludu i nie rozsmieszaj filozoficznymi wywodami a impra na poziomie co i miasto wiec nikt nie wymaga