Wybrany wątek opinii
To baba z auta nie zauważyła rowerzysty
Do moderacji
Odpowiedz
21
6
A rowerzysta nie zauwazyl auta z babą? Nawet to ze chocby mial pierwszenstwo to nie zwalnialo go z zachowania ostroznosci. Trzeba byc czujnym zwlaszcza kiedy mija sie sie bramy wyjazdowe itd. Ja nawet jadac na zielonym swietle rowerem najpierw spojrze czy nic nie jedzie bo niestety ale takich kierowcow co nie zauwaza rowerzystow jest masa
Do moderacji
Odpowiedz
19
15