UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zasada ograniczonego zaufania powinna być przestrzegana i przez kierowców i przez rowerzystów. Niestety ale ja nawet przechodząc czy przejeżdzajac rowerem na zielonym świetle zawsze zerkne czy coś nie jedzie. Nie wspomnę, że mijając takie wyjazdy również zachowuję ostrożnośc.