Potrącenie rowerzysty przy wyjeździe z myjni

55
18.06.2019
Potrącenie rowerzysty przy wyjeździe z myjni
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (18 czerwca) przed godz. 12 na ul. Królewieckiej doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. Poszkodowany z obrażeniami głowy i ręki został zabrany do szpitala, po założeniu szwów został zwolniony do domu. Zobacz zdjęcia.
Jak wynika z ustaleń policji, 42-letnia kobieta kierująca renault, wyjeżdżając z myjni przy ul. Królewieckiej, prawdopodobnie nie zauważyła 69-letniego mężczyzny, jadącego rowerem i doszło do potrącenia.
   Ratownicy pogotowia udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy, a następnie zabrali go do szpitala, by założyć szwy. Rowerzysta doznał obrażeń głowy i ręki, po założeniu szwów został zwolniony do domu.
   Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia prowadzą czynności wyjaśniające. Po ich zakończeniu podejmą decyzję, czy zakwalifikować to zdarzenie, jako kolizję czy wypadek.
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A te strazaki z drabina przyjechali na 4 wozy ?
Eg (2019.06.18)
Ciebie z drabiną też tam nie widzę.
(2019.06.18)

info

8  
  6
Szkoda chłopa. A do wszystkich akcji wysyła jakiś po,,,b z olsztyna. Bylo wszystko dobrze dopóki Elbląg decydował o akcjach. Macie olsztyn i ich decyzje wsiowe.
(2019.06.18)

info

34  
  2
Rowerzyści powinni płacić podatek drogowy, OC i obowiązkowo posiadać kartę rowerową i myśleć dla własnego dobra.
StaryRowerzysta (2019.06.18)
To baba z auta nie zauważyła rowerzysty
Polak (2019.06.18)
No i gdzie Ci wszyscy krytycy rowerzystów, że to my jeździmy najgorzej?
Mis (2019.06.18)

info

19  
  22
Ty na swoją głowe płać OC !!!!!!!
(2019.06.18)

info

20  
  29
Może niedowidzę, ale tam chyba nie ma ścieżki rowerowej?
(2019.06.18)
I co w związku z tym??? Może jechac ulica
(2019.06.18)
W Elblągu rowerami jak i autami jeżdżą jak pop...ni do Holandii na szkolenie powinni się udać wsioki.
ChybaTy (2019.06.18)