UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zasada ograniczonego zaufania powinna być przestrzegana i przez kierowców i przez rowerzystów. Niestety ale ja nawet przechodząc czy przejeżdzajac rowerem na zielonym świetle zawsze zerkne czy coś nie jedzie. Nie wspomnę, że mijając takie wyjazdy również zachowuję ostrożnośc.