UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przepraszam bardzo to pan z rowerem nie zauważył pani w aucie , a nie odwrotnie. Wspołczuję kobiecie bo jedziecie z nią jak nie powiem z kim. Chyba żaden kierowca nie chciałby żeby jakiś rowerzysta wyjechał mu nagle na drogę. O ile masz czas zdązyc zareagować nad wchodzącym nagle na ulice pieszym o tyle gorzej zareagować nad rowerem który dosłownie nagle przejeżdża przed tobą.
Tilla