UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rowerzysta nie jechał ulicą, tylko tą wydeptaną ścieżką przez trawnik. I narobił bałaganu sobie i kobiecie, ot co.
Poduszkowiec
Rowerzysta nie jechał ulicą, tylko tą wydeptaną ścieżką przez trawnik. I narobił bałaganu sobie i kobiecie, ot co.
Poduszkowiec