UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A rowerzysta nie zauwazyl auta z babą? Nawet to ze chocby mial pierwszenstwo to nie zwalnialo go z zachowania ostroznosci. Trzeba byc czujnym zwlaszcza kiedy mija sie sie bramy wyjazdowe itd. Ja nawet jadac na zielonym swietle rowerem najpierw spojrze czy nic nie jedzie bo niestety ale takich kierowcow co nie zauwaza rowerzystow jest masa