A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A mi drzewa szkoda bo go Du. .k tym Ferrarii okorował i może uschnąć
A jak byś Ty ruszył głową to byś wiedział że Dąbka jest dwujezdniowa jednokierunkowa i jadąc w koreczku wystarczy trochę uprzejmości lub skupienia się na jeździe. Pomyśl zanim napiszesz, jaka wina policjanta???
Wyjechali rajdowcy na ulice. A policji nigdy nie widać.
w tym miejscu jest niebezpiecznie poniewaz tam rozwijaja duza predkosc
Prędkość nie zabija. Zabija gwałtowna utrata prędkości.
To słabo ich szukasz. Na Statoil widać ich non stop.
jak widać policja tak zabezpieczyła wypadek że doszło w tym miejscu do kolizji z tego powodu
Filozoficznie hehe
Tak to jest jak się zapierdziela. Tam wszyscy jadą grubo. Możesz jechać 60km/h a większość i tak Cie wyprzedza.
Mozna tez na mazurską i bedzie wracał 5x na poprawki