54
31.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A mi drzewa szkoda bo go Du. .k tym Ferrarii okorował i może uschnąć
Ekolog (2019.05.31)

info

5  
  0
A jak byś Ty ruszył głową to byś wiedział że Dąbka jest dwujezdniowa jednokierunkowa i jadąc w koreczku wystarczy trochę uprzejmości lub skupienia się na jeździe. Pomyśl zanim napiszesz, jaka wina policjanta???
Kierowcaaaa (2019.06.01)
Wyjechali rajdowcy na ulice. A policji nigdy nie widać.
(2019.06.01)
w tym miejscu jest niebezpiecznie poniewaz tam rozwijaja duza predkosc
(2019.06.01)

info

5  
  0
Prędkość nie zabija. Zabija gwałtowna utrata prędkości.
ksamol (2019.06.01)
To słabo ich szukasz. Na Statoil widać ich non stop.
Kazik.2000 (2019.06.01)
jak widać policja tak zabezpieczyła wypadek że doszło w tym miejscu do kolizji z tego powodu
(2019.06.01)

info

6  
  0
Filozoficznie hehe
(2019.06.01)
Tak to jest jak się zapierdziela. Tam wszyscy jadą grubo. Możesz jechać 60km/h a większość i tak Cie wyprzedza.
(2019.06.01)

info

7  
  0
Mozna tez na mazurską i bedzie wracał 5x na poprawki
kiki (2019.06.01)