UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze pan zna Polski mimo że już tyle w Ameryce. Tu metra nie będzie i zawsze będziemy rozbijać golfiny skodziny czy wieśwageny


Anuluj