UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze pan zna Polski mimo że już tyle w Ameryce. Tu metra nie będzie i zawsze będziemy rozbijać golfiny skodziny czy wieśwageny
Dobrze pan zna Polski mimo że już tyle w Ameryce. Tu metra nie będzie i zawsze będziemy rozbijać golfiny skodziny czy wieśwageny