UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto zmieniło się w autostradę i wyścigi a policja nic mają nieoznakowane pojazdy pora non stop kontrolować baranów i karać mandat za mandatem. Może to cepow nauczy jazdy prawidłowej, dziwne za granicą Polski umieją powoli jeździć.