UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto zmieniło się w autostradę i wyścigi a policja nic mają nieoznakowane pojazdy pora non stop kontrolować baranów i karać mandat za mandatem. Może to cepow nauczy jazdy prawidłowej, dziwne za granicą Polski umieją powoli jeździć.


Anuluj