UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miasto zmieniło się w autostradę i wyścigi a policja nic mają nieoznakowane pojazdy pora non stop kontrolować baranów i karać mandat za mandatem. Może to cepow nauczy jazdy prawidłowej, dziwne za granicą Polski umieją powoli jeździć.