UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kazik ty cienki bolek jestes chyba pod pantoflem, musisz miec zone co ci upierze i ugotuje, a od tych spraw masz kochanke. To tyle ws. Plplci pieknej. Odnosnie samochodow, mialem samochod na o i psul sie niemilosiernie, a fiaciki benzyniaki maja silniki proste jak budowa cepa. Motor 1.4 95km bez turbiny, pomp wtryskowych, egerow, dwumasa itp. co tam ma sie zepsuc.?

Gosc1