UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kazik ty cienki bolek jestes chyba pod pantoflem, musisz miec zone co ci upierze i ugotuje, a od tych spraw masz kochanke. To tyle ws. Plplci pieknej. Odnosnie samochodow, mialem samochod na o i psul sie niemilosiernie, a fiaciki benzyniaki maja silniki proste jak budowa cepa. Motor 1.4 95km bez turbiny, pomp wtryskowych, egerow, dwumasa itp. co tam ma sie zepsuc.?
Gosc1