UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widziałem Pana, widziałem. Jak ruszył z pod świateł to każdy bieg do oporu. A że droga była mokra to usłyszałem za 10 sekund wielkie bum. Niech dziękuje że tam było drzewo, bo jak by nie było to poleciałby bardzo daleko. A tam biegają dzieci. Dobrze że nikogo nie zabił. Mam nadzieję że mu ostro dowalą.

Jaro1234