A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
U mnie w Nowym Yorku, codziennie są wypadek, ale my nie zwracamy uwaga na to, ale ja znam ta ulica i pamientam trocha polski, a teraz my tu metro jeździmy bo tu bezpiecznie tym, u mnie teraz w ameryka to duże carsy mamy to very safe. Pozdrawiam elblong, ja już drugi rok w ameryka
Do janka smietany z onetu duuzo ci brakuje jeszcze.
Zginol
Każdy ma swoje miejsce na drodze
Zginol
Byś głowa trochę ruszył to byś się domyślił, ze policjanci nie są od myślenia tylko od wykonywania poleceń przelozonych. Masz racje, ze tak powinno być ale u nas we firmie jest jak jest. Podejmiesz samodzielnie decyzje to jak jest dobra i spektakularna - przełożony zbierze laury, zła - odpowiedzialność spadnie na Ciebie.
Ale Fiaty to w sumie nie miały nigdy brzydkich linii, Fordy tez. Tylko, ze rzadko który 150tys km dał rade zrobic. Zwłaszcza Fiaty. No owszem zdarzyły się na pewno egzemplarze, co i 300k maja zrobione. Tylko to raczej jeden właściciel jak był. I lepiej nie przypominaj mu pytaniem ile wydał na wymiany części bo w ryja dostaniesz jak nic.
I tak nie przebije to warsztatu na grunwaldzkiej, tam to koszą że asz. .. jak masz szczescie to wyjedziesz ze swoimi czesciami, jak nie to bedziesz mial zbieranine szrotu. .. Zorientowani wiedza o jakich mistrzów chodzi:)))
chyba jechal na FORD TRACKI
A tak poza tym, jak coś jest ładne to tylko znaczy ze jest ładne. Owszem samochód właścicielowi się powinien podobać, ale priorytety to bezpieczeństwo, koszty eksploatacji i funkcjonalność wg mnie.
Trochę mi to przypomina kobiety. Te najpiękniejsze niby królewny to Ci ani nie ugotują, ani nie upiora, kase cała wydadzą na bzdety, jeszcze w łóżku tez myśli ze jak se leży i pachnie to starczy. A pasztecik się bedzie bardziej starał. Owszem zdarzają się wyjątki i tu i tam.