UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A tak poza tym, jak coś jest ładne to tylko znaczy ze jest ładne. Owszem samochód właścicielowi się powinien podobać, ale priorytety to bezpieczeństwo, koszty eksploatacji i funkcjonalność wg mnie. Trochę mi to przypomina kobiety. Te najpiękniejsze niby królewny to Ci ani nie ugotują, ani nie upiora, kase cała wydadzą na bzdety, jeszcze w łóżku tez myśli ze jak se leży i pachnie to starczy. A pasztecik się bedzie bardziej starał. Owszem zdarzają się wyjątki i tu i tam.
Kazik.2000