Wybrany wątek opinii

Mowia ze samochody na F sa do dooopy, a Ferari? W ogole wloskie samochody sa piekne, jak wloszki. Nowe fiaty tipo tez ladne widac reke, moze wloszka mu "sylwetke" wyglaskala.?
(2019.05.31)
Ale Fiaty to w sumie nie miały nigdy brzydkich linii, Fordy tez. Tylko, ze rzadko który 150tys km dał rade zrobic. Zwłaszcza Fiaty. No owszem zdarzyły się na pewno egzemplarze, co i 300k maja zrobione. Tylko to raczej jeden właściciel jak był. I lepiej nie przypominaj mu pytaniem ile wydał na wymiany części bo w ryja dostaniesz jak nic.
Kazik.2000 (2019.05.31)
A tak poza tym, jak coś jest ładne to tylko znaczy ze jest ładne. Owszem samochód właścicielowi się powinien podobać, ale priorytety to bezpieczeństwo, koszty eksploatacji i funkcjonalność wg mnie. Trochę mi to przypomina kobiety. Te najpiękniejsze niby królewny to Ci ani nie ugotują, ani nie upiora, kase cała wydadzą na bzdety, jeszcze w łóżku tez myśli ze jak se leży i pachnie to starczy. A pasztecik się bedzie bardziej starał. Owszem zdarzają się wyjątki i tu i tam.
Kazik.2000 (2019.05.31)
Powrót do komentarzy